סינר עם הדפסה אישית

בוחרים תמונות מהנייד או מהמחשב או מהקטלוג אנחנו נדפיס לך אותם והמשלוח בדרך אליכם

סינר בהדפסה אישית

סינר בהדפסה אישית

 

אם אתם מחפשים מתנה מקורית למישהו שאתם אוהבים, שמבלה המון זמן במטבח, או שאולי אתם רוצים למתג את סדנת הבישול והאפייה שלכם, מה דעתכם על סינר בהדפסה אישית? כמה פעמים היה בא לכם להוסיף פן יצרתי לחיי המטבח שלכם? תארו לכם כמה נחמד היה אם הייתם יוצאים בהצהרה על הסינר שאתם לובשים. חשבו על ערב של דייט בביתכם, כאשר אתם מבשלים את ארוחת הערב ולובשים סינר עם משפט שנון במיוחד שישר שובר את הקרח. רוצים לבטא את היצירתיות שבכם על סינר בהדפסה אישית? Maliart מציעה לכם בדיוק את זה.

סינר בהדפסה אישית – הגיע הזמן לתת מקום ליצירתיות במטבח

עם סינר בהדפסה אישית, תוכלו להביא את העומק שבכם ואת חוש ההומור שלכם למטבח. עם משפט על החיים או על מה שבישול מסמן עבורכם או אפילו כמה מילים מצחיקות, תעירו את הסינר שלכם לחיים. תוך כמה צעדים פשוטים באתר – בחירה מתוך הקטלוג שלנו, בסינר שחור או לבן, הוספת טקסט ועיצוב וכן הוספת תמונה (אם תרצו), תיצרו את סינר החלומות שלכם. סינר הוא מוצר חשוב לחובבי הבישול והאפייה ומקל מאוד על העומלים במטבח. עם הסינר, הבגדים לא מתלכלכים וכן ישנה מגבת תמידית שתוכלו להשתמש בה – הסינר שלכם.

Maliart, דואגת לכם לסינרים איכותיים במיוחד מ 100% כותנה, בהדפסה איכותית מקצועית ומדויקת שתישאר גם הרבה אחרי שתכבסו את הסינר שלכם מספר פעמים. בנוסף, כל הסינרים של Maliart מגיעים עם לולאה למגבת. עלות הסינר היא 39 שקלים בלבד.

סינר עם הדפסה אישית Maliart כאן בשבילכם

לכל בעיה בעיצוב, עזרה או שאלה, Maliart עומדת לרשותכם. תוכלו להתקשר אלינו או לשלוח הודעת וואטסאפ ואנו נשמח לענות לכל בקשה ללא כל עלות נוספת. הסינרים מגיעים באריזת צלופן מושלמת. כמו כן ניתן לבוא לאסוף את הסינרים שלכם או לבצע משלוח מהיר במיוחד.מעדיפים לבחור סינר מוכן? היכנסו לקטלוג המוצרים הרחב שלנו ובחרו סינר מתוך מגוון הסינרים המקוריים של Maliart.

הדפסה על סינר מטבח

אם אתם מעוניינים להוסיף פן יצירתי לחוויית המטבח שלכם או להפתיע מישהו קרוב החובב מטבח, או אולי אתם רוצים לצאת בהצהרה מצחיקה הקשורה למטבח, ל Maliart, יש רעיון נפלא שיעודד כל אחד בזמן הבישול והאפייה – הדפסה על סינר מטבח. מדובר בטרנד צבעוני ובעל מסר, ומעכשיו, תוכלו להדפיס על הסינר שלכם כל מה שתרצו החל מטקסט ועד תמונה אישית, שירומם לכם את מצב הרוח כאשר אתם מבשלים.

הדפסה על סינר מטבח לשימושים שונים

במקרים בהם אתם מעבירים סדנת בישול או אפיה, חישבו על כמה נחמד יהיה למתג את עצמכם על הסינר, שכל משתתף בסדנה ייקח לעצמו סינר שכזה. בנוסף, אם אתם אדם פרטי המחפש מתנה מקורית למישהו שאוהב להיות במטבח, חישבו כמה נחמד יהיה לו לקבל סינר עם השם שלו או עם הקדשה אישית והכרת תודה. כך גם באם תרצו לשעשע את המשפחה והחברים בזמן שאתם מבשלים, תוכלו לבחור במשפט מצחיק ובכל מה שעלה על רוחכם להרמת האווירה. לא משנה מהי המטרה, הביאו את היצירתיות שלכם למטבח דרך הדפסה על סינר מטבח. בנוסף תוכלו גם לבחור מהקטלוג שלנו והכל במחיר מצחיק של 39 שקלים בלבד.

סינר מטבח עם הדפסה איכותית ויצירתית

לMaliart, חשובה האיכות לא פחות מהיצירתיות ולכן כל הסינרים שהיא מספקת עשויים חומר איכותי. בנוסף, ההדפסה של המילים והתמונות מתבצעת באופן המקצועי והמדויק ביותר, שיישאר איתכם על הסינר גם לאחר כביסות מרובות. בתוך כמה צעדים פשוטים דרך האתר – בחירת צבע סינר, שחור או לבן, עיצוב הטקסט ובחירת תמונה (אופציה), תוכלו ליצור את סינר החלומות שלכם. הסינרים שלנו מגיעים בארית צלופן מושלמת שתשמח כל אחד. 

רוצים את עזרתנו בעיצוב או רוצים לשאול שאלה? התקשרו אלינו או שלחו לנו הודעת וואטסאפ ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.